אודותי

אני טסה, נעים מאוד

אם אתם קוראים את זה כבר קרה משהו טוב
חלק בכם הביע סקרנות לזוז! 
אולי כי יש עוד חלק שאיכשהו יודע או מרגיש שיכול להיות יותר קל, יותר שליו, יותר שמח, יותר חי.

אז ברוכים הבאים לעולם שלי, עולם החיבור הרגשי, הפיזי והנפשי.

קצת עליי, כאדם שסבל מחרדות מעל שלושים שנה, התעסקתי שנים בלנסות להבין "מה לא בסדר בי". ניסיתי המון דרכים שונות להתגבר על החרדות, עד שהגיע שלב שאמרתי די לתחושת חוסר מסוגלות. הרגשתי שכולם מתקדמים, נראו לי "על זה" יותר ממני. ואני כמו ילדה עם ילדים, עבודה, משק בית לא ממש מוצאת את עצמי.

עם הרבה אומץ ובחוסר ודאות, יצאתי למסע חיפוש עצמי, בו גיליתי במהרה עד כמה אני מנוהלת ממחשבות ואמונות שמעכבים אותי מלהיות שלווה, בריאה ומאושרת.

התחנה הראשונה במסע להתפתחות ויציאה מהסבל, הייתה ללמוד אימון אישי קואצ'ינג קו-אקטיבי. השיטה היוותה דרך טובה להשיג מטרות. התחלתי לאמן ומאוד אהבתי את מה שמתעורר בי והגילוי שיש שאני מאמנת בקלות אבל הרגשתי משיכה לכיוון רוחני יותר ורצון להעמיק בשורש האתגרים של האנושות. לכן, המשכתי את המסע האישי ולמדתי שנתיים שיטת טיפול מבוססת על תורת הזן הבודהיסטי  – טרילותרפיה. זכיתי ללמוד ישירות מהמורה שלי האחד והיחיד זן מאסטר ניסים אמון. 

השיטה פתחה לי דלת להבנה עמוקה יותר בנושא החרדות, מחלות וסבל פנימי בכלל. הבנתי שכל אלה הינם ביטוי לחוסר איזון נפשי. חוסר הכרה, הבנה והכלה ברצונות ובצרכים שלי , ב3 חלקים עיקריים – 

הראש

(אני צריך) הרובד המנטלי

האמצע

(החיבור לאני העליון) הרובד הרוחני

הרגש

(בא לי) הרובד הרגשי

התחלתי לתרגל מדיטציה כדי לתמוך בהפנמה של השיטה. השינוי בזכות התהליך של שיטת הטרילותרפיה, היו כל כך עוצמתיים שבתוך פחות מחודשיים הפסקתי את הטיפול התרופתית והתחלתי להרגיש שהכל בסדר – מותר לי לחיות!

גיליתי תשוקה גדולה להתעסקות בנפש האדם, ובעיקר בבגילויים של השפעות של הדחקות של רגשות. הרגשתי שהגעתי הביתה, למשהו שפשוט מרתק אותי. הטיפול באנשים הרגיש קל וממלא עבורי. הבנתי שאני מגלה את היעוד שלי. הרגשתי איך המסוגלות שלי להתחבר לעצמי גדלה, ובכך נהייתי בריאה יותר, מאושרת יותר ומשוחררת יותר ובעיקר מסוגלת להתחבר לאחרים עם פחות פילטרים של האגו. 

הפנמתי את הקשר העמוק בין מחלות ואתגרים פיזים שהיו לי לאורך חיי לחוסר ביטוי רגשי.
החיבור והכבוד לרגשות, לנפש ולגוף הפיזי הפכו לדרך חיים. 
יכלתי להבין שהחרדות שניסיתי לדחות כל חיי היו בכלל סוג של מתנה, כי הן נכחו ובקשו התייחסות כביטוי יחיד לסבל פנימי וחוסר איזון. 
הבנתי את מהות ההשלכות רגשיות על הגוף ואת ההשלכות הגופניות על הנפש ואיך הן משפיעות זו על זו ומקבילות זו לזו במערכת השלמה של האדם. 
מתוך אחריות אישית וטיפולית, הרגשתי שאני רוצה ללמוד גישה לטיפול אינטגרטיבי אשר רואה את הקשר בין גוף, רגש ונפש כהכרחי לקיומנו כאנשים המורכבים מהיבטים אלו.

הבנתי שעליי להסכים לעבור תהליך עוד יותר עמוק בעצמי. וכך הגעתי ללמוד במכללת רידמן במסלול פסיכותרפיה טרנספרסונאלית. המסע המרתק שעברתי במכללת רידמן , הביא אותי להכרה והשלמה עם עצמי. למדתי על גוף האדם, פסיכולוגיה והמון סוגים שונים של טיפולים רוחניים הוליסטים. באמצעות הבנת התהליכים המתרחשים בי, אשר אפשרו לי להתחבר לרגשותיי ולגופי, למדתי לקבל את עצמי בחמלה ולתפוס מקום בעולם ולהתבטא ביתר דיוק. הרשיתי לעצמי לחקור את הגבולות שלי, את הביטוי של עולמי הפנימי תוך הסכמה לשחרר רגשות כלואים ולהכיר במתנות שלי כמטפלת. 

עשיתי סטאג' ארוך במחלקה אונקולוגית באיכילוב כהילרית, שנה בהוסטל של "אנוש" כתומכת ועוד סטאג' בבית קסום שתומך באוכלוסיה מאותגרי שכלית סיעודים.
גיליתי שתמיד היה לי חיבור מעבר למילים עם אחרים, וכמה אומץ נדרש להראות את הרגישות שבי. העמקה בעולם הרוח הרגישה לי במהלך הלימודים כאל חזרה לטבע שלי. נהניתי מכל שיעור, ומכל גילוי, ובכל הזדמנות העברתי הלאה את הידע הנרכש. 

אחרי סיום הלימודים,עבדתי בקליניקה בכפר הירוק עד שהיקום קרא לי להצטרף לצוות מרכז טיפולי אינטגרטיבי "לייטהוס" בתל אביב. שם גם רכשתי כלים נוספים ולמדתי שיטת "איזון חיים" השיטה שפותחה ע”י המאסטר הילר ד”ר ג’ף לוין . שיטה עוצמתית מבוססת על חכמת רפואת התדרים לאיתור ושחרור מתחים וחסימות אנרגטיות ורגשיות מיידיות. הריפוי עמוק ומהיר.  

מחודש אוקטובר התחדשתי בקליניקה שהיא מאין ריזורט בעיר, ברחוב לואי מרשל בצפון הישן של תל אביב.
הבחירה להרגיש טוב, להתחבר לעוצמה שלי, לאהבה שבי הפכה את חיי למרתקים.

אני היום מזמינה אתכם לתת לעצמכם את אותה אהבה בלי לחכות להיות מושלמים.

קבעו איתי פגישת התאמה:

שתף

אהבתי

אהבתי טוען...
%d בלוגרים אהבו את זה: